OneBeat Radio

Maxximum hit rádio

Rockstar potvrdil první ukázku z GTA 6, dorazí už příští měsíc!

Rockstar potvrdil první ukázku z GTA 6, dorazí už příští měsíc

Od uvedení Grand Theft Auto 5 na trh uplynulo již více než deset let, a tak je pochopitelné, že se fanoušci na GTA 6 nesmírně těší. Teď Společnost Rockstar Games oficiálně potvrdila, že prvního traileru ke hře Grand Theft Auto 6 se dočkáme již brzy, a to v tento rok v Prosinci !

  • Rockstar oficiálně potvrdil, že se brzy dočkáme traileru na GTA 6
    Oznámil to spoluzakladatel Sam Houser
    Trailer by se měl objevit na začátku prosince.

Rockstar potvrdil nedávné zprávy, že první trailer na GTA 6 vyjde v prosinci u příležitosti výročí společnosti. Spoluzakladatel Rockstar Games Sam Houser na Twitteru poznamenal, že prosinec 2023 je 25. výročím založení společnosti. Poděkoval fanouškům Rockstaru za jejich podporu v průběhu let.

Víte že?

V roce 1998 byla společnost Rockstar Games založena na myšlence, že videohry by se mohly stát stejně zásadní součástí kultury jako jakákoli jiná forma zábavy, a doufáme, že jsme v rámci naší snahy být součástí tohoto vývoje vytvořili hry, které máte rádi,“ napsal Houser

„S velkou radostí vám oznamujeme, že na začátku prosince zveřejníme první trailer k dalšímu Grand Theft Auto.“

Bohužel oficiální zprávy o Grand Theft Auto 6 se objevují jen těžko, Rockstar existenci hry potvrdil teprve v únoru loňského roku. Od té doby společnost o této očekávané hře většinu času mlčela.

Fotky článku


Pepa

#Moderator & Redaktor

09.11.2023 o 11:07

...více od tohoto autora...