• Onebeat
  • Nábor
  • DJ PMC
  • Tak co ti je
  • Party Time
  • Rozjeď to!
Hitparáda
Toto jsou první 4 místa pro tento týden
Probíhá přepočet hlasů.
Facebook
O rádiu

O NÁS
Rádio Onebeat, je určeno pro všechny věkové kategorie, převážně je to pro mladé poslouchače.
Rádio vzniklo v roce 2016 jako normální internetové rádio dříve na doméně onebeatfm, rozhodli jsme se o malou změnu názvu, jsme tým který umí každej něco jiného a stále rádi poznáváme nové lidi a budeme rádi když se k nám přidáte.
 Vysílaní v internetovém rádiu je náš koníček a všechno platíme ze své kapsy. Děláme to pro zábavu a zdarma. 

Jak vůbec nás napadl název ONEBEAT?

Dlouhou dobu jsme se rozhodovali nad různýma názvama pro naše internetové neziskové rádio, došli jsme ke konci a k závěru s vedením tohoto projektu, vytvořit něco ze slovem ONE ale stále jsme nevěděli aby to znělo fakt zajímavě a dobře,pak kolegu napadlo slovo BEAT tak se vytvořilo onebeatfm.com na této doméně jsme působily necelý rok od založení rádia v roce 2016 v roce 2017 jsme ukončili provoz domény onebeatfm.com a měli jsme krátkou pauzu. potom jsme rozhodli rádio znovu vytvořit ale s názvem který nebude mít ve slově fm protože FM stanice nejsme. tak jsme se rozhodli k malé změně názvu ONEBEATRADIO.com a začli jsme řešit webové stránky pro uživatele internetu, v roce 2020 jsme koupili nové stránky pro naše rádio které fungují doteď a dlouhou dobu budou určitě příjde pár změn.

 

Tým ONEBEAT 

 Náš tým se skládá z mnoho zkušených i začátečních lidí každému dáváme prostor a šanci si vyzkoušet jaké je to na internetovém rádiu za mikrofonem, pokud máš zájem se stát členem určitě se neboj nám napsat na naše officiální facebokové stránky.


 

Rozhovory
Přihlašování
Počasí
Youtube
Partneři

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama