• Onebeat
  • Nábor
  • DJ PMC
  • Tak co ti je
  • Party Time
  • Rozjeď to!
Hitparáda
Toto jsou první 4 místa pro tento týden
Probíhá přepočet hlasů.
Facebook
Články
Stovky hodin zábavy zdarma, Epic rozdává dvě poctivá RPG ze staré školy


Kategorie: Novinky ve světě her

V obchodě Epic Store si aktuálně můžete stáhnout dvě famózní RPG hry Pillars of Eternity a Tyranny zcela zdarma. Pokud váš počítač nestačí na rozběhání Cyberpunku 2077, momentálně nemůžete svůj herní čas strávit lépe.
Pillars of Eternity - Release Trailer | (1:39) | video: Obsidian Entertainment
Na pravidelné týdenní dárky od Epic Storu jsme si už za dva roky jeho fungování zvykli, přesto nás tento momentálně hlavní konkurent daleko populárnějšího Steamu dokáže neustále překvapovat. Tento týden napřímo útočí na nejtvrdší jádro konzervativních pařanů, kteří mu z valné většiny nedokážou přijít na jméno.
Zdarma rozdává hardcore RPG Pillars of Eternity a Tyranny, která míří především na pamětníky zlaté éry legendárního studia Black Isle. Ne, nebudeme vám nalhávat, že by se snad tyto hry dokázaly vyrovnat kultovním klasikám formátu Baldur’s Gate, Planescape Torment nebo Icewind Dale, ale už jen za projevenou snahu si zaslouží pozornost.
Jde o hry na hrdiny ze staré školy, plné košatých (a za mě i trochu nudných) dialogů a soubojů, jejichž skrytým mechanismům rozumí jen málokdo. Ale to není v žádném případě urážka, poctivě fantasy „chodbaření“ s jasně definovaným zlem a dobrem je přesně to, co v dnešní nejisté době lidé ocení.
Oba tituly jsou si v mnohém podobné, hrdě se hlásí ke svým dvacet let starým kořenům a na moderní hráče toužící po rychlé akci a neustálém odměňování za nic upřímně kašlou. V Pillars of Eternity (které později dostalo i druhý díl) bojujete proti nadpřirozenému zlu, zatímco v Tyranny se stanete jeho vykonavatelem. Ať si vyberete kteroukoliv, budete se muset postavit spoustě morálních voleb.
Jde o opravdu kolosální hry, v každé z nich jsem strávil více než dvacet hodin a přitom mám pocit, že jsem se ani nepřiblížil jejich jádru. Ale tak je to správně.
Jediné, co pro jejich stáhnutí musíte udělat, je přihlásit se na stránky obchodu Epic Store a zařadit si je do knihovny, tam už vám poté zůstanou napořád. Příští čtvrtek budou nahrazeny jinou nabídkou, tak příliš neotálejte.
Zdroj: https://www.idnes.cz/hry/novinky/hry-zdarma-rpg.A201209_162735_bw-novinky_srp
Autor: Honza Srp

Fotky k článku:

tyranny1.pngtyranny2.pngpillar1.pngpillar2.png
Napsáno: 12.12.2020 20:30 | Sdílet na:
Autor: Daniel Kopal
Komentáře

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a.

Rozhovory
Přihlašování
Počasí
Youtube
Partneři

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama