• Onebeat
  • Nábor
  • DJ PMC
  • Tak co ti je
  • Party Time
  • Rozjeď to!
Hitparáda
Toto jsou první 4 místa pro tento týden
Probíhá přepočet hlasů.
Facebook
Články
Zemětřesení v Bioware. Odchází generální manažer i producent Dragon Age


Kategorie: Novinky ve světě her

Zkušení herní vývojáři Casey Hudson a Mark Darrah po dlouhých letech spolupráce opouštějí studio Bioware. Dosud není jasné, co budou dělat dále, ale fanoušky ubezpečují, že odchází v dobrém a že aktuálně vyvíjené hry jsou v dobrých rukou.
Casey Hudson je fanouškům dobře známé jméno, i když ne všichni jeho práci obdivují. Mimo jiné byl totiž kreativním ředitelem kontroverzního třetího dílu série Mass Effect, jehož poněkud enigmatický závěr mnoho hráčů zklamal.

Hudson již jednou Bioware opustil, mezi lety 2014 a 2017 pracoval v Microsoftu, tentokrát je však prý odchod definitivní. Ve svém rozlučkovém blogu ujišťuje, že šlo o těžké rozhodování a že na studio bude mít jen ty nejlepší vzpomínky. Tomu se ale poněkud těžko věří, když si třeba vzpomeneme na kritické přijetí jeho poslední hry Anthem.

Pro studio je to o to těžší rána, že ve stejný den oznámil odchod i dosavadní producent vznikajícího čtvrtého dílu Dragon Age Mark Darrah. Oba vývojáři se sice mohou dušovat, že se o osud vznikajících her nebojí, protože jsou prý v dobrých rukou, mezi fanoušky už se ale šíří panika. 
Z původní sestavy i ideálů Bioware toho pod křídly Electronic Arts už mnoho nezbylo a odchod dvou specialistů s více než dvacetiletou kariérou v průmyslu výsledek nepochybně ovlivní.
Autor: Honza Srp
Zdroj: https://www.idnes.cz/hry/novinky/bioware-odchod-vyvojaru-hry.A201204_095312_bw-novinky_srp

Fotky k článku:

bio2.pngbio3.pngbio4.png
Napsáno: 05.12.2020 21:24 | Sdílet na:
Autor: Daniel Kopal
Komentáře

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a.

Rozhovory
Přihlašování
Počasí
Youtube
Partneři

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama