• Onebeat
  • Nábor
  • DJ PMC
  • Tak co ti je
  • Party Time
  • Rozjeď to!
Hitparáda
Toto jsou první 4 místa pro tento týden
Probíhá přepočet hlasů.
Facebook
Články
Chystá se nová hra s agentem 007 od tvůrců Hitmana


Kategorie: Novinky ve světě her

Zkušení vývojáři z IO Interactive nečekaně odpálili bombu. Jejich dalším projektem totiž bude hra na motivy Jamese Bonda.
Fanoušci Jamese Bonda letos prožili obrovské zklamání. Kvůli pandemii koronaviru byla totiž několikrát odložena premiéra nového dílu Není čas zemřít a vážně hrozí, že ji namísto velkých pláten kinosálů budou moci sledovat jen na obrazovkách televizí. Alespoň těm herně pozitivním jedincům však v závěru roku vrací úsměv na tvář vývojáři z dánského studia IO Interactive. 
Ti již od středy slibovali nějaké veliké oznámení, jen málokdo však čekal až takovou bombu. Zkušení tvůrci, známí především díky sérii Hitman (a nespravedlivě opomenutým Freedom Fighters) se totiž pokusí rozšířit slávu agenta s povolením zabíjet alespoň na herních mašinkách. 
Které to konkrétně budou a kdy se tak stane, je zatím ve hvězdách, ale už jen samotný nic neříkající teaser trailer musí každého nadchnout.
Bohužel, chystaná hra nemá v tuto chvíli ani oficiální název. Jediné, co víme, je, že půjde o tzv. prequel. Na vlastní kůži si tak budeme moci prožít samotný počátek Bondovy bohaté kariéry. 
Tak schválně – bude mít Bond ještě podobu Daniela Craiga, nebo bude třeba ženou či černochem, jak se v posledních letech zhusta spekulovalo? Anebo si ho dokonce budeme moci vytvořit, jak se nám zalíbí?
Abych trochu zkrotil vášně, připomenu, že s výjimkou excelentního GoldenEye z roku 1997 stála většina her s Bondem za starou belu. Ještě teď si pamatuji, jak jsem trpěl u psaní recenze na 007: Legends.
Autor: Honza Srp
Zdroj: https://www.idnes.cz/hry/novinky/007-james-bond-hry-hra-hitman-io-interactive.A201119_154302_bw-novinky_srp

Fotky k článku:

0071.png0072.png0073.png
Napsáno: 20.11.2020 20:55 | Sdílet na:
Autor: Daniel Kopal
Komentáře

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a.

Rozhovory
Přihlašování
Počasí
Youtube
Partneři

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama