Onebeat - Maximum hit radio
  • EDM Show
  • Nábor
  • DJ PMC
  • Tak co ti je
Hitparáda
Toto jsou první 4 místa pro tento týden
1
HARRY STYLES - Watermelon Sugar HARRY STYLES
Watermelon Sugar
2
SANDER VAN DOORN  - Feels Like Summer SANDER VAN DOORN
Feels Like Summer
3
JASON DERULO - Take You Dancing JASON DERULO
Take You Dancing
4
DABABY - ROCKSTAR FT RODDY RICCH DABABY
ROCKSTAR FT RODDY RICCH
Facebook
Články
Slovenská bojovka Die by the Blade uspěla na Kickstarteru


Kategorie: Novinky ve světě her

Přes půl milionu korun se podařilo vybrat slovenskému vydavatelství Grindstone na výrobu originální bojovky Die by the Blade. V ní se bude soupeřit chladnými zbraněmi a o výsledku souboje může rozhodnout jediný úspěšný zásah.
Do konce kampaně zbývá deset dnů, takže výsledná částka bude určitě vyšší. Je samozřejmě velice pravděpodobné, že i tak v celkových nákladech na výrobu půjde jen o minoritní položku, ovšem autorům se podařilo potvrdit, že o podobnou hru je zájem.
A čím Die by the Blade dokázala více než tři sta lidí zaujmout natolik, že již otevřeli peněženky? Především originálním konceptem. Většina dnešních bojovek spočívá v tom, že se protagonisté tak dlouho mlátí do obličeje, až jednomu z nich dojde zdraví a padne konečně k zemi. I evidentně smrtící úder ve hrách jako Soul Calibur nebo Mortal Kombat nic neřeší, takže samotný boj přes veškerou snahu vypadá až příliš komiksově.
Die by the Blade bude jiný a více než o řinčení mečů v něm půjde o vyčkávání a správné načasování, k likvidaci protivníka bude stačit jediné proniknutí přes jeho obranu.
Jestli bude tento koncept kromě originality i zábavný, bychom měli zjistit již příští rok, a to na PC a konzolích aktuální generace včetně Nintenda Switch.
Zdroj: https://www.idnes.cz/hry/novinky/slovenska-bojovka-die-by-the-blade-kickstarter-hry.A201103_112314_bw-novinky_srp
Autor: Honza Srp

Fotky k článku:

sl2.pngsl3.pngsl4.png
Napsáno: 04.11.2020 20:14 | Sdílet na:
Autor: Daniel Kopal
Komentáře

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a.

Rozhovory
Přihlašování
Počasí
Youtube
Partneři

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama