Onebeat - Maximum hit radio
  • EDM Show
  • Nábor
  • DJ PMC
  • Tak co ti je
Hitparáda
Toto jsou první 4 místa pro tento týden
1
HARRY STYLES - Watermelon Sugar HARRY STYLES
Watermelon Sugar
2
SANDER VAN DOORN  - Feels Like Summer SANDER VAN DOORN
Feels Like Summer
3
JASON DERULO - Take You Dancing JASON DERULO
Take You Dancing
4
DABABY - ROCKSTAR FT RODDY RICCH DABABY
ROCKSTAR FT RODDY RICCH
Facebook
Články
Čtrnáctiletý vývoj remaku Half-Life nekončí, pracuje se na něm i po vydání


Kategorie: Novinky ve světě her

Fanouškovský projekt Black Mesa po dlouhých letech vývoje konečně oficiálně vyšel letos v březnu a nás vyloženě nadchnul. Jenže autoři už s prakticky dokonalou hrou stále nejsou spokojeni a stále ji chtějí vylepšovat.
Black Mesa označili za jeden z vůbec nejlepších fanouškovských projektů všech dob a za těmito slovy si stále stojíme. I přes obstarožní grafiku se remake kultovního Half-Life může směle poměřovat s většinou moderních her.
Pokud byste čekali, že se jeho autoři po náročném čtrnáctiletém vývoji budou alespoň chvíli povalovat a užívat si zasloužený úspěch, byli byste na omylu. Pracují na definitivní edici, která má tento klenot ještě více obrousit a učinit blyštivější. 
Jde o poměrně významné změny nejen v grafice, ale i hratelnosti. Například v lokaci Power Up přibyla nová přestřelka, v On a Rail byla dramaticky změněna velikost raketového sila, což prý upraví celkové vyznění levelu. Díky lepšímu systému nasvícení se významně zkrášlí všechny venkovní lokace.
Kdy bude definitivní edice hotová, není v tuto chvíli jasné, vypadá to však, že bude pro všechny majitele hry zadarmo. Pokud jste Black Mesa ještě nehráli, právě je na Steamu v akci za necelých 250 Kč, k dispozici je navíc i čeština.
Zdroj: https://www.idnes.cz/hry/novinky/black-mesa-defintiivni-edice-vylepseni-cestina-hry.A201102_111013_bw-novinky_srp
Autor: Honza Srp

Fotky k článku:

half2.pnghalf3.pnghalf4.png
Napsáno: 04.11.2020 20:10 | Sdílet na:
Autor: Daniel Kopal
Komentáře

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a.

Rozhovory
Přihlašování
Počasí
Youtube
Partneři

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama