Onebeat - Maximum hit radio
  • EDM Show
  • Nábor
  • DJ PMC
  • Tak co ti je
Hitparáda
Toto jsou první 4 místa pro tento týden
1
HARRY STYLES - Watermelon Sugar HARRY STYLES
Watermelon Sugar
2
SANDER VAN DOORN  - Feels Like Summer SANDER VAN DOORN
Feels Like Summer
3
JASON DERULO - Take You Dancing JASON DERULO
Take You Dancing
4
DABABY - ROCKSTAR FT RODDY RICCH DABABY
ROCKSTAR FT RODDY RICCH
Facebook
Články
Ani nové Call of Duty váš harddisk nešetří. Podívejte se na HW nároky


Kategorie: Novinky ve světě her

Chystané pokračování série Call of Duty Black Ops Cold War si z vašeho HDD ukradne až 250 GB. Příliš laskavé nebude ani k jiným komponentám vašeho počítače, k jeho maximálnímu využití budete potřebovat grafické karty, které nejsou k dostání.
Poslední Call of Duty patří mezi vůbec nejlepší díly poslední dekády, jeho autoři se ovšem stejně stali terčem kritiky. Tentokrát ne kvůli kvalitám hry, ale proto, že zcela rezignovali na jakoukoliv datovou optimalizaci. Plná instalace Modern Warfare si z harddisku ukousla těžko uvěřitelných 250 GB, pravidelné updaty byly tak veliké, že poskytovatelé připojení museli posilovat kapacity . A nejinak tomu bude i u nového dílu, který má v doporučeném nastavení stejnou velikost.
Jedno velké zlepšení tu přeci jen je, hráči si totiž mohou vybrat, které části hry chtějí mít nainstalované. Každý si nejprve rád vyzkouší příběhovou kampaň, jejíž životnost se ovšem bude počítat jen v řádu několika hodin. Poté ji již k ničemu nebude potřebovat, a tak může uvolnit disk pro multiplayer, případně i zombie mód.
Jak je dále patrné z oficiální tabulky, hru už můžeme zařadit do kategorie next gen a k jejímu plnému vychutnání budete potřebovat poměrně silné železo. Což o to, člověk by možná i upgradoval, kde ovšem vzít doporučené grafické karty třídy 30xx, když nejsou nikde k dispozici? 
Také jsme zvědaví, jak hra bude vypadat na aktuální verzi konzolí, například nedávní Watch Dogs už byli na samé hranici použitelnosti.
Call of Duty: Black Ops – Cold War vychází na PC, PlayStation 5, Xbox Series X a Series S, PlayStation 4 a Xbox One už 13. listopadu.
Zdroj: https://www.idnes.cz/hry/novinky/call-of-duty-black-ops-cold-war-hw-naroky-pc-hry.A201030_134219_bw-novinky_srp
Autor: Honza Srp
 

Fotky k článku:

call2.pngcall3.pngcall4.png
Napsáno: 04.11.2020 20:07 | Sdílet na:
Autor: Daniel Kopal
Komentáře

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen/a.

Rozhovory
Přihlašování
Počasí
Youtube
Partneři

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama